Отже, згідно з пунктом 6 Порядку № 317 порядок застосування ПРРО в режимі офлайн, визначений розділом V Порядку № 317, не розповсюджується на розрахункові операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі. Професійне самовизначення молоді – один із напрямків профорієнтаційної роботи служби зайнятості. З цією метою, Хмельницька обласна служба зайнятості реалізує проєкт «Успішна молодь – успішна громада». Основними завданнями Проєкту є формування в учасників відповідального ставлення до професійного вибору у відповідності зі своїми здібностями та інформування про можливості легального працевлаштування, навчання, відкриття власної справи. Державні послуги онлайн – це швидко та зручно.

теофіпольська районна рада сайт

Оскільки в декларації може бути подано кілька розрахунків, то кожен розрахунок подається окремо та у рядку 5 додатку ЄСВ 2 зазначається номер розрахунку. Незважаючи на запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Хмельниччини, Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує працювати в звичному режимі. На дистанційний режим обслуговування перейшла лише Хмельницька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості. Далі Ви отримаєте підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги із безробіття /або сповіщення про необхідність доопрацювання / або аргументована відмова. Зазначимо також, що громадяни України зможуть проголосувати на виборах Президента України 31 березня не лише на території України, а й за її межами – на закордонних виборчих дільницях.

Зокрема, стаття sixty seven Основного Закону нашої держави зобов’язує кожного сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Аукціони відбудуться січня 2022 року. На аукціонах можливе покрокове зниження, раніше зменшенихна 50%, стартових цін об’єктів. На ціну продажу об’єкта буде нараховуватися ПДВ. [newline]Заява про надання фінансової допомоги встановленої форми. Ця подія є важливою історичною віхою в боротьбі українського народу за свободу та незалежність.

За шт, Крафтовий пакет з логотипом «Шепетівська районна рада» ninety шт. За шт., а всього товарів на загальну суму грн. Таким чином, електронні послуги – послуги, які постачаються через мережу Інтернет, автоматизовано, за допомогою інформаційних технологій та переважно без втручання людини, у тому числі шляхом встановлення спеціального застосунку або додатка на смартфонах, планшетах, телевізійних приймачах чи інших цифрових пристроях. Законом України від 03 червня 2021 р. В поданому позові адвокат акцентував увагу на тому, що з 1974 року позивачка постійно проживає у спірній квартирі, відповідно до архівного витягу виконавчого комітету міської ради з 1995 року жінка є основним квартиронаймачем та надав суду відповідні документи, що підтверджують зазначені факти. Під час консультування клієнтки було встановлено, що вона проживає у спірній квартирі з 1974 року.

Спільне Та Відмінне Між Грипом Та Коронавірусною Хворобою Covid

Усіх кого зацікавила дана інформація просимо подавати заявки на отримання таких послуг у Загальний відділ виконавчого апарату Теофіпольської районної ради за адресою вул. Небесної Сотні, 19, або безпосередньо у сільську, селищну раду за місцем проживання. Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юриста відділу з питань спільної власності територіальних громад району та правового забезпечення виконавчого апарату районної ради. 12 лютого 2021 року, відбулося пленарне засідання 5-ої (чергової) сесії Шепетівської районної ради, яке провів голова Шепетівської районної ради Олег Кулінський. Про перебіг засідання розповіли на сайті органу самоврядування. На актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій відповідатиме начальник Шепетівської державної податкової інспекції Валентина Ординська з 14.00 до 15.00.

Послуги Доступу До Мережі Інтернет Телекомунікаційні Послуги

З нагоди відзначення Дня Соборності України, сьогодні, біля пам`ятника Тарасу Шевченку відбулися урочисті заходи, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Липкань. Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон) передбачено можливість роботи ПРРО в режимі офлайн у випадку відсутності зв’язку ПРРО з фіскальним сервером ДПС. Повідомлення можна подати, використовуючи програмне забезпечення Електронного кабінету, або будь-яке інше програмне забезпечення, наявне у суб’єкта господарювання. Попри це, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області їх передало у власність місцевих мешканців, котрі, в свою чергу, віддали ділянки у сільськогосподарське використання. Одноразове добровільне декларування доходів є правом, а не обов?

На цьому сайті використано інформацію, що отримана в рамках реалізації ГО «Центр протидії корупції» свого права на доступ до публічної інформації, а також інформацію з відкритих загальнодоступних джерел, яка вже була оприлюднена. Вказана інформація не є такою, що має обмежений доступ та не містить персональних даних в розумінні Закону України «Про захист персональних даних» відповідно до частини 2 статті 5 вказаного Закону. Сьогодні відбулася сесія Шепетівської районної ради, під час якої прийняли довгоочікуване рішення про передачу районного Центру первинної медико-санітарної допомоги у комунальну власність Шепетівської громади. Разом з тим, громадяни, які впродовж минулих податкових періодів не декларували доходи та не сплачували в повному обсязі податки, саме зараз мають право на одноразове добровільне декларування активів.

Суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску відображаються у додатку ЄСВ 1. Отже, за звітний 2021 рік фізичні особи – платники податку додаток до податкової декларації КІК не заповнюють та не подають. Шепетівську спілку ветеранів Афганістану (голова ради спілки – Валерій Окорський) було нагороджено почесною Грамотою Шепетівської районної ради та цінним подарунком. У своєму ружин виступі Анатолій Всеволодович подякував воїнам-інтернаціоналістам за патріотизм, самопожертву та вірність військовій присязі, відзначив їх активну роль в громадському житті Шепетівки. Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів. Раді вітати вас на офіційному вебсайті Теофіпольської селищної ради.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕМЕРОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА» — Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, смт. Західний регіон Волинська обл.Закарпатська обл.Івано-Франківська обл.Львівська обл.Рівненська обл.Тернопільська обл.Хмельницька обл.Чернівецька обл. [newline]Східний регіон Харківська обл.Донецька обл.Луганська обл. Північний регіон Житомирська обл.Сумська обл.Чернігівська обл.Південний регіон Запорізька обл.Миколаївська обл.Одеська обл.Херсонська обл. Центральний регіон Вінницька обл.Дніпропетровська обл.Кіровоградська обл.Полтавська обл.Черкаська обл.

Шепетівська Районна Бібліотека Зависла У Повітрі

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 2021 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 67 млн.грн. Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром соціальних служб шукає сім’ї, які готові тимчасово доглядати за дітьми, що потребують захисту. Якщо Ви небайдужі до долі дітей, які тимчасово з різних причин не можуть проживати в рідній сім’ї, станьте патронатним вихователем. У разі прийняття позитивного рішення щодо надання допомоги, укладається тристороння угода між центром зайнятості, особою та Регіональним центром зайнятості на 3 роки.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у селищі Ярмолинці біля меморіального комплексу відбувся урочистий захід. Відбулась щотижнева нарада з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату. Як інформують у Міністерстві охорони здоров’я України, відсьогодні усі, хто отримав бустерну дозу щеплення від COVID-19, можуть завантажити новий COVID-сертифікат. Якісне м’ясо надзвичайно корисне для організму людини, так як воно багате необхідним білком, амінокислотами, різноманітними вітамінами.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Facebook
Instagram